Jubileumsturnering

CCC arrangerer jubileumsturnering på Idda Arena 3. – 4.mars!

Som et av en lang rekke arrangemanger (hehe) for å markere klubbens 20-års jubileum inviteres klubbens medlemmer til å spille turnering helga 3. – 4. mars. Første kamp starter i 0800 tiden på lørdag, og vi regner med finalen spilles i 1800 tiden søndag. Påmelding er gratis! Pengepremier for noen – turneringsledelsen avklarer på forhånd hvor premiene settes opp!

Påmelding per e-mail post@ccc.is innen søndag 19. februar. Dere må oppgi navnene til alle 4 spillerene, og mobilnummer til lagets kontaktperson (skip). Kampoppsettet blir ferdig uka før slik at dette kan meddeles på dette forum og på treningene i forkant.

Siden ikke alle klubbens medlemmer trakterer denne siden regelmessig ber jeg dere som ser dette formidle hendelsen til folkene dere trener samtidig med slik at alle får anledning til å delta.

God curling!

2 tanker om “Jubileumsturnering

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *